+83 352 87 01

Śruby

     Śruby oferowane przez Górniczą Fabrykę Narzędzi to niezwykle szeroki asortyment: obejmuje on śruby we wszelkich rozmiarach: o różnej długości i szerokości, z różnymi gwintami czy też o różnorodnym zastosowaniu. Proponowane przez nas śruby wykonywane są z ogromną precyzją i wyłącznie z najlepszych, gwarantujących ogromną trwałość i twardość, surowców.

 

     Bogaty wybór śrub proponowanych przez GFN sprawia, że znajdują one zastosowanie w wielu różnych branżach: stosowane są z powodzeniem zarówno w kolejnictwie, jak i w górnictwie oraz w branży budowlanej (na przykład w cementowniach).

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i wybrania śrub, które będą najbardziej odpowiednie dla profilu Państwa działalności.

 

     Śruby nierdzewne to jeden z rodzajów śrub, jakie znajdują się w naszej ofercie. Górnicza Fabryka Narzędzi proponuje swoim Klientom niezwykle szeroki wybór śrub, które z powodzeniem będą się sprawdzać w wielu różnych branżach, takich jak na przykład kolejnictwo, górnictwo czy też przemysł ciężki.

 

    Nasze śruby nierdzewne tworzone są z wysokiej jakości surowców, które gwarantują im trwałość i odporność na wpływ różnego rodzaju niekorzystnych czynników, takich jak deszcz, niska lub wysoka temperatura oraz duże ciężary. Dzięki naszym śrubom nierdzewnym zarówno transport kolejowy jak i wszelkie prace w kopalniach stają się bardziej bezpieczne: nie dochodzi do korozji i innego rodzaju zniszczeń, które mogą prowadzić do licznych nieprawidłowości w funkcjonowaniu torów czy też rozmaitych urządzeń.

 

Web desing by

Daniel Przychodzki

Web design by

Daniel Przychodzki

Copyright (c) 2021 GFN

 

Sprawdź

Napisz

Zadzwoń

+83 352 87 01

marketing@gfn.com.pl