marketing@gfn.com.pl

+83 352 87 01

Zadzwoń

Napisz

Sprawdź

Copyright (c) 2021 GFN

Web design by

Daniel Przychodzki

Web desing by

Stanowisko: Pracownik produkcji – ślusarz produkcyjny

Od kandydata oczekujemy:

• wykształcenia zawodowego  lub średnie techniczne,

• minimum 1  rok pracy w zawodzie,

•umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i umiejętność czytania rysunku technicznego  ,

•dokładność , sumienność i  odpowiedzialność na stanowisku pracy

Zakres obowiązków:

• praca na hali produkcyjnej,

• praca na prasach mimośrodowych, urządzeniach ślusarskich

• cięcie, gięcie, dziurowanie, walcowanie, pakowanie wyrobów

Oferujemy :

• stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

•przyjazna atmosferę w pracy,

• szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

• praca zmianowa

CV z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres  mailowy : gfn@gfn.com.pl lub dostarczyć osobiście

Stanowisko: Magazynier

-Obsługa komputera, programy Excel. Word, prowadzenie dokumentacji magazynowej,
-przyjmowanie dostaw i rozładunek towarów zgodnie ze specyfikacją,
-prawidłowe przechowywanie towarów i wyrobów w magazynie,
- odpowiedzialność za ilość i jakość towarów mi wyrobów w magazynie,
-kontrola dostarczonych towarów i wyrobów pod względem ilościowym i jakościowym.

Wymagania :
- doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera,
-umiejętności organizacji własnej pracy,
-uczciwości i terminowość wykonywanych zadań,
- umiejętność logicznego myślenia,
- komunikatywność
- uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:
-prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie
-stabilne zatrudnienie

CV z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres  mailowy  : gfn@gfn.com.pl lub dostarczyć osobiście

Oferty pracy:

+83 352 87 01