+83 352 87 01

Wkręty kolejowe

 

     Wszystkie osoby, które potrzebują trwałych i bezpiecznych wkrętów, wykonanych z najwyższej jakości surowców, gorąco zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem produktów proponowanych przez Górniczą Fabrykę Narzędzi. Nasze wkręty to niezwykle szeroki asortyment elementów, które wykorzystywane są w wielu różnych branżach: w transporcie, przemyśle czy też w produkcji.

Wkręty tworzone przez GFN różnią się między sobą wielkością i kształtem łbów oraz nacięciami na nich, które mogą być między innymi proste, krzyżowe, kwadratowe lub sześciokątne. Tak duża różnorodność sprawia, że nasze wkręty cieszą się ogromnym powodzeniem i znajdują zastosowanie  w bardzo różnorodnych przedsiębiorstwach.

 

      W Górniczej Fabryce Narzędzi doskonale wiemy, że od naszych wkrętów kolejowych zależy bezpieczeństwo wielu ludzi: zarówno tych, którzy podróżują koleją, jak i tych, którzy pracują przy infrastrukturze kolejowej albo po prostu mieszkają w jej pobliżu. Z tego właśnie powodu wszystkie nasze wkręty kolejowe tworzymy z ogromną precyzją i zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami.

Proponowane przez nas wkręty kolejowe to części, które wykorzystywane są do tworzenia torowisk nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami. Wykorzystanie naszych wkrętów to gwarancja bezpieczeństwa transportu oraz trwałość wszelkiej infrastruktury kolejowej.

 

W ofercie m.in: 

  • wkręt kolejowy P42R 24x180
  • wkręt kolejowy P49A 24x135
  • wkręt kolejowy P60 24x150

Web desing by

Daniel Przychodzki

Web design by

Daniel Przychodzki

Copyright (c) 2021 GFN

 

Sprawdź

Napisz

Zadzwoń

+83 352 87 01

marketing@gfn.com.pl